Backer Elektro CZ a.s. - největší výrobce elektrických trubkových topných těles v České republice

Společnost byla založena před více než 60 lety. Od roku 2001 nese název Backer Elektro CZ, čímž se stala členem skupiny BACKER GROUP, která je jednou z nejvýznamnějších divizí švédského koncernu NIBE INDUSTRIER AB působícího v několika zemích Evropy.

Naší hlavní činností je výroba elektrických trubkových topných těles, která se používají v řadě aplikací, např. v domácích spotřebičích, železniční dopravě, gastro zařízeních, strojírenství a mnoha dalších oblastech průmyslu.

Dlouholeté bohaté zkušenosti ve vývoji a konstrukci a moderní technologie výroby nám umožňují vyhovět náročným požadavkům zákazníků v sériové, malosériové i speciální kusové výrobě.

Nabízíme kusovou výrobu jednoduchých topných těles až po složité projekty kombinující všechny firemní technologie včetně nově vyvinutých řešení. Skladem nabízíme sortiment standardních topných těles, která si můžete objednat telefonicky nebo přímo z našeho e-shopu.

Kromě převažující výroby topných těles vyrábíme také elektrické průtokové ohřívače vody a elektrické sušáky ručníků.

Systémy kvality a environmentálního managementu jsou ve společnosti Backer Elektro CZ a.s. osvědčeny certifikáty ISO 9001:2016, ISO 14001:2016, ISO 45001:2018 a IATF 16949 od společností TÜV SÜD.

 

 

 

Copyright © Backer Elektro CZ, 2002-2021